AMS Polska

+48 32 720 64 71

Kariera

   Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

  Inżynier / Specjalista ds. techniczno - handlowych

   Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (inżynier elektryk)
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office i AutoCAD
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • uprawnienia SEP do 1kVA
  • samodzielność i wysoki stopień komunikatywności
  • wysoki poziom zdolności organizacyjnych
   Obowiązki:
  • przeprowadzanie wizji lokalnych, przygotowywanie rozwiązań technicznych i sporządzanie kalkulacji
  • przygotowywanie projektów i dokumentacji technicznej
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji z klientami
  • współpraca z podwykonawcami i nadzór nad realizacją
  • sprawdzanie poprawności wykonania instalacji elektrycznych i ich uruchamianie
  • prowadzenie serwisu urządzeń energetycznych
   Oferujemy:
  • umowę o pracę, pełny etat
  • stanowisko pracy z perspektywą rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy

   CV należy przesyłać na adres e-mail:  [18,21,29,20,59,26,22,8,11,20,23,8,16,26,85,11,23]